§ הו ברצלונה ברצלונה . . . ועכשיו גם בכסא גלגלים.

ברצלונה הינה לא רק בין הערים המתויירות, המסקרנות והכייפיות באירופה,אלא גם בין הערים המונגשות ביותר ביבשת כולה (והמצב רק הולך ומשתפר כל הזמן ).

ברצלונה היא גם "מגרש המשחקים" הגדול בעולם: שוטטו לאורך שדרות לה-רמבלה ותיהנו ממגוון הדמויות האנושיות, בובות אדם ואמני רחוב; נסו להיחלץ מהמבוך הטבעי, העשוי שיחי נוי ב- Parc del Laberint De Horta, בלו בפארק המדע האינטרקטיבי עם יער האמזונס שלו, השתזפו בחופים המונגשים המצויינים של העיר – שמאפשרים להגיע בקלות רבה לא רק לקו החוף אלא גם לתוך המים ממש – או פשוט תיפסו מקום מונגש באחד האיצטדיונים הגדולים והמפוארים בתבל – הקמפ ניאו הידוע, וצפו מהמושב המונגש שלכם במשחק של מועדון הכדורגל המקומי המפורסם  FCB, עם אחד מגדולי השחקנים בעולם, מסי.

ברצלונה הינה עיר בעלת אלף פרצופים: היא קלת ראש, צעירה ותוססת ובו בזמן גם בעלת כובד ראש, דבר שמתבקש לאור היותה אתר מורשת עולמית, המנציח מאות רבות של שנות היסטוריה מרתקות, מאז ימי הרומאים.

היא מרכז הטפאס העולמי, ובה בעת גם אבן מושכת לכל מי שאוהב כדורגל משובח. היא מוקד של בתי תפילה אבל גם של בתי שעשועים מכל סוג ומין, שחייהם יחד במין שלמות קוסמית.

היא מרכז לאומנים ויוצרים מכל סוג ומין: החל מציירים, פסלים, אדריכלים ומוזיקאים בעלי שם ועד לאומני רחוב צבעוניים וססגוניים.

כמי ששימשה כבירתה של הממלכה הקטאלונית הגאה, בעלת העבר המפואר, היא מהווה מרכז ומוקד לתרבות ולפולקלור הייחודיים לעם הקטלוני. סימטאותיה ובנייניה של ברצלונה מהווים עדות חיה להיסטוריה המפוארת כמו גם למסורות של העם הסימפטי הזה.

אכן, לא בכדי מדורגת ברצלונה כבר מספר שנים כאחת מ-5 הערים הכי מתויירות באירופה.

המידע הניתן כאן הינו מידע כללי ואיננו מהווה תחליף להתייעצות עם מומחים. נשמח לקבל כל תגובה או הערה לתוכן מאמר זה, שנכתב על פי מיטב ניסיוננו.

חברת אודיסיאה תיירות מונגשת מוציאה טיולים מונגשים לברצלונה שמתאימים לכולם, בכל מצב של מוגבלות בניידות.
לפרטים בדבר הטיול בקרוב אנא פנו עכשיו לטל' 625 6525 03 או במייל
info@olam-mungash.co.il

 

 

 

 

 

 

 

השארת תגובה